0.00
0.00
0.00

AKP VE PKK'NIN KURAN KURSU YIKMA İTTİFAKI!

AKP VE PKK'NIN KURAN KURSU YIKMA İTTİFAKI!

PKK'lılar Hakkari'de Süleymancılara ait bir Kuran Kursunu yaktı. BDP'li belediye aynı kursun iki katını yıktı. Peki AKP'nin de İstanbul'da Kuran Kursu yıktığını hatırladınız mı? Sondalga.com


11 Eylül 2010 15:59
font boyutu küçülsün büyüsün


Hakkari’de Süleymancılara ait bir Kuran Kursu PKK’lılarca kundaklandı. Olay arife günü meydana geldi. Hakkari sokaklarında yasadışı gösteri yapan PKK’lılar  Biçer  Mahallesindeki Sümbül Kuran Kursunu kundakladı. Ellerindeki Molotof kokteylini kursa atan militanlar kursun yanmasına yol açtı.

Bu olay bir başka gerçeği de ortaya çıkardı.  Hakkari'nin BDP'li Belediye Başkanı Fadıl Bedirhanoğlu'nun da bölücülerce yakılan Sümbül Öğrenci ve Kur'an Kursu'nun 2 katını kaçak olduğu gerekçesi ile yıktığı öğrenildi. Haziran ayında kursu yıkmaya gelen belediye ekipleri duvarları balyozlarla yıkmış. Belediye yetkililerinden ise o dönemde Sümbül Öğrenci Yurdu yetkililerine yapılan yasal uyarılara rağmen inşaatın devam ettirildiğini buna istinaden 4. kat ve teras katı için yıkım kararı alındığını belirtmişler.

Yukarıdaki haberi sayfalarına  aktaran Vakit gazetesi Kuran Kursu yıkan PKK’nın partisine lanet okuyordu.

Bir  hatırlatma:

2007 yılında İstanbul Piyalepaşa’da  yine Süleymancılara ait bir Kuran Kursu yine ruhsatsız olduğu gerekçesiyle  “AKP’li belediye ekiplerince” yıkılmıştı.

Ama PKK’nın yıktığı  Hakkari’deki  Kuran Kursunu manşetten lanetleyen “İslamcı Vakit” gazetesi AKP’nin İstanbul’da yıktığı Kuran Kursunu görmek istemiyor.

PKK yıkında haber, AKP yıkınca “ne haber!”

Bunların Müslümanlığı böyle bir şey!

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar (2)
  • şevket / 17 Haziran 2011 18:17

    saçmalığa bak pkk dine karşı olduğu için yakıyor,yıkıyor heralde akp içinde kuran ve mazlum insanlar varken saldırı düzenlememiştir
  • kadirga38 / 11 Eylül 2010 17:26

    Ayni kaynaktan beslenenler

    Biri icerde biri disarda hizmetlerinden dolayi yahudi üstün cesaret madalyasi na layik görüldüler. Tabiki en büyük madalya secmenlerine. Söylenecek coook söz varda gerisini siz anlayin.

MUHARREM BAYRAKTAR’IN ÇEŞİTLİ YAYIN EVLERİNDEN ÇIKAN KİTAPLARI.

Anket

TÜRKİYE'NİN İSRAİL'E KARŞI TAVRINI GERÇEKÇİ BULUYOR MUSUNUZ?
  • EVET
  • HAYIR

En Çok Okunanlar